SLUŽBY PRAHA A OKOLÍ

+420 734 550 915

info@euroservisbudov.cz

 

ČIŠTĚNÍ A CELKOVÉ OPRAVY FASÁD

Vysokotlaké čištění fasád pomocí profesionálních strojů s nejvyšším výkonem. Máme špičkovou techniku s regulovatelným výkonem tlaku pro maximální efektivitu s maximální šetrností.

 

Odstraníme veškeré plísně, houby, mechy nebo řasy profesionálními přípravky do posledních spór.

 

Řešením těchto nežádoucích důsledků je nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace, která zabrání pronikání dešťové vody a nečistot fasády. Funguje na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvou, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů -  fasáda dýchá. Jedná se o hydrofobizaci -  tedy vodou odpuzující, nikoliv hydroizolaci - izolující průnik vody a uzavření povrchu. Na povrchu nevzniká neprodyšná krusta jako při použití silikátových přípravků.

 

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřené fasádě samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z fasády. Fasáda se takto nešpiní ani odstřikující vodou od projíždějících aut. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu fasády a prodlužuje její životnost.

 

Vyčištěním fasády docílíte těchto efektů:

  • estetická hodnota objektu
  • původní vzhled objektu
  • lepší úroveň zdravého bydlení
  • prodloužení životnosti fasád a střech.

K docílení těchto efektů využíváme horolezeckou techniku nebo vysokozdvižné plošiny.

 

© Euroservis budov s. r. o., všechna práva vyhrazena.