SLUŽBY PRAHA A OKOLÍ

+420 734 550 915

info@euroservisbudov.cz

 

POKRÝVAČSKÉ, TESAŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme pokrývačské a tesařské práce pro rodinné a bytové domy i větší celky (haly, sklady, přístřešky). Realizujeme rekonstrukce a opravy střech i střechy nové. Naše firma je schopna zajistit kompletní realizaci "střechy na klíč".

  • Pokládka krytiny: Pracujeme s různými střešními materiály od renomovaných výrobců (pálené a betonové krytiny, lehké krytiny jako jsou plech, eternit, polykarbonát, šindel, dále PVC folie a asfaltové pásy). V případě Vašeho zájmu zaměříme, poradíme, zhotovíme cenovou nabídku, zajistíme materiál na pokrytí střechy a provedeme kvalitní práci v co možná nejkratším termínu. Pokládku provádíme i v případě, že krytinu již máte zakoupenou.
  • Nová střecha: Provádíme kompletní realizaci pro rodinné domy - vazba, pokrytí, montáž střešních oken, klempířské prvky (okapy, oplechování).
  • Oprava střechy: Provádíme opravy střech, kdy je potřeba vyměnit část krytiny či krytina celá. Zrealizujeme demontáž původní krytiny a pokládku krytiny nové včetně nového oplechování.
  • Rekonstrukce střechy: Demontujeme vaši starou střechu - odstraníme stávající krytinu, v případě potřeby vazbu, a vše vyměníme za nové.
  • Montáž střešních doplňků: Prostupové a odvětrávací tašky, sněhové zábrany všech typů, střešní výlezy, světlovody, pochozí lávky ke komínům a další.

 

© Euroservis budov s. r. o., všechna práva vyhrazena.